Revit, 3Ds Max, Vray ve Photoshop Kurslarımız Tekrar Başlıyor!

icmimarlikdergisi.com 'un Mimarlar Hangarı adı altında başlattığı yoğunlaştırılmış Revit, 3Ds Max, Vray ve Photoshop kursları yeni yerinde tekrar başlıyor.

0 1.986

Mimar, iç mimar ve tasarımcılara yönelik yoğunlaştırılmış eğitim kursları 3Ds Max, Vray, Revit ve Photoshop üzerinden devam edecek şekilde tekrar başlıyor.

Yoğunlaştırılmış eğitimler; dışarıda uzun süre vakit harcanan normal kurslardan zaman tasarrufu sağlanması amacıyla daha kısa sürede daha kaliteli bir eğitim amacı ile başlatılmıştı. Bu zamana kadar toplam 10 etkinlikte 130’dan fazla katılımcının fayda sağladığı etkinliklerimizi daha da güçlü hale getirmeyi amaçlıyoruz.

Katılımcılarımızın hem maddi anlamda hem de zaman anlamında çok daha tasarruflu hale geldiği kurslarımızı çeşitli ücretli ve ücretsiz workshoplarla da desteklemeyi amaçlıyoruz.

Tüm etkinlik takvimine, yaklaşan kurslara ve kurslar hakkındaki detaylı bilgilere burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yoğunlaştırılmış Eğitim Nedir?

Yoğunlaştırılmış eğitimler; örneğin 3 ay gibi süreye yayılmış olan eğitimleri 1 ay gibi bir süreye indirgeyerek disipline bir program ile daha kısa sürede ve daha verimli şekilde işlenmesini sağlayan programlardır. Uzun zaman diliminde birçok başta işlenen konu ileri ki günlerde unutulabiliyor ve dersler arası geçen sürede bağlar kopabiliyor. Yoğunlaştırılmış eğitimde ise refah, rahat bir ortamda günde 5,5 saatlik bir vakti çeşitli molalarla program öğrenimine harcarsınız.

Yoğunlaştırılmış eğitimin bir diğeri amacı da; kısa sürede katılımcının sektöre hazır hale gelip bir an önce programı kullanabilecek kabiliyete erişmesini sağlamaktır.

***

Yaklaşan Yoğunlaştırılmış Revit Kursu etkinliği hakkında detaylı bilgi ve erken kayıt avantajı ile hemen kaydınızı yaptırmak için burayı tıklayabilirsiniz.

***

Soru veya sorularınız için 0216 572 25 20 numaralı hattan bize ulaşabilir, 0542 217 60 61 hatlı WhatsApp uygulaması üzerinden bize yazabilir ya da iletisim@icmimarlikdergisi.com ‘a e-posta gönderebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.