İşbirliği

İŞBİRLİĞİ

icmimarlikdergisi.com ile herhangi bir projede işbirliği yapmak için lütfen iletisim@icmimarlikdergisi.com e-posta adresini kullanarak bize yazınız.

SPONSORLUKLARIMIZ

Düzenlediğiniz sanatsal etkinliklere, fuarlara, sergilere, konserlere ve her türlü etkinliğinize Basın Sponsoru olarak destek verebiliriz. Bu olanaktan yararlanarak, organize ettiğiniz etkinliklerinizi daha geniş kitlelere duyurabilirsiniz. Düzenleyeceğiniz etkinlik ile ilgili sponsorluk dosyanızı iletisim@icmimarlikdergisi.com adresine e-posta atarak bize ulaştırınız. Sizinle iletişime geçiyor olacağız.


Aşağıdaki konularda çeşitli işbirliklerine açığız:

  • Basılı Dergi Yayını

Basılı dergi yayını konusunda basım, dağıtım ve organizasyon işi konusunda işbirliği sağlama hususunda görüşmelere açığız. Konu hakkında detaylı görüşme talebi için lütfen bizimle iletisim@icmimarlikdergisi.com üzerinden iletişime geçiniz.

  • Organizasyon Çalışmaları

Kâr ortaklığı ile çeşitli organizasyon çalışmalarını destekleyebilir, organizasyonda partnerlik oluşturabiliriz.

  • Eğitim Çalışmaları

Mimari eğitimler için eğitim verenleri, bu konuda çalışma yapanları kâr ortaklığı ile destekleyebilir, kayıt konusunda ve altyapı gibi çeşitli konularda destekleyebiliriz.

  • Reklam ve Tanıtımlar

Reklam ve tanıtım konusunda bize çalışma getirebilme potansiyeline sahip herkes ile getirdikleri reklam ve tanıtımlarda %50 kâr paylaşımı yapıyoruz.

  • Youtuber(s)

Youtube kanalında çeşitli konularda fikir üretecek, çekim ve diğer gerekli tüm çalışmaları gerçekleştirebilecek ekip ile kanal üzerinden elde edilen gelirde %70 gelir paylaşımı yapıyoruz!

  • Diğer Konular

Eğer aklınızda bir proje var ve bunu hayata geçirmek istiyorsanız ve de bunun için bize ihtiyacınız varsa; bizimle iletişime geçebilirsiniz!


Tüm fikir ve projeleriniz için bize iletisim@icmimarlikdergisi.com e-posta adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz. En kısa sürede size geri dönüş sağlıyor olacağız.