Tüm Tasarımcılara Çağrı!

Tasarımcıların kendi ürünlerini satabileceği büyük bir sistemin parçası olmak ister misiniz? Eğer cevabınız evet ise detaylar bu haberimizde!

2 5.429

Sadece özel ürün tasarımların satışının yapılacağı e-mağazamız için hazırlıklarımız tamamlanmak üzere ve siz değerli tasarımcıları bu sistemin bir parçası olmaya davet ediyoruz!

Sistemimize dahil olarak ürünlerinizin satışına hemen başlayabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken…

Bize göndeceğiniz tüm tasarımlar jürimiz tarafından incelenir. Üretim halinde olan ürünleriniz sistemimize uygun bulunduğunda sizinle sözleşmemizi yapıyor ve ürünlerinizin satışına hemen başlıyorsunuz. Tek yapmanız gereken ise ürün görsellerinizi tarafımıza iletmeniz!

Büyük bir ekibe sahipsiniz!

Geriye kalan tüm web işlemlemleri, ödeme tahsilatları, sayfa düzenlemeleri ve benzeri işlemler ise ekibimiz tarafından gerçekleşir ve ekibimiz sizin adınıza tüm düzenleme ve organizasyonu üstlenir.

Buna ek olarak pazarlama ekibimiz ürünlerinizi en iyi şekilde pazarlamak için strateji planları oluşturur ve bu stratejileri hayata geçirir. Böylece hem markanız popülerleşir hem de ürünlerinizi çok geniş bir kitleye satma imkanı elde etmiş olursunuz.

icmimarlikdergisi.com 2.500.000‘luk ziyaretçisi ile tasarımlarınızı buluşturmayı bekliyor!

Ön başvuruda bulunmak için burayı tıklayabilirsiniz.

 

2 Yorumlar
 1. nedim diyor

  İyi güzel hoşta ortada site yok tasarım ve ürün resimleri istiyorsunuz.Ne zaman aktif olacak?

  1. İç Mimarlık Dergisi diyor

   Merhabalar,

   Bir aksilik olmazsa 1 ay içerisinde sitenin lansmanını yapacağız.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.