Hotel Pershing Hall

0 1.712

Herkese merhabalar,

Yıllardır bir çok değişiklik yaşayan Hotel Pershinhall, Andree Putman tarafından 2001 yılında renove edildi. Renovasyon, Andree Putman zarafetinde bir kaç alana dokunuşlar yapılarak gerçekleştirildi. 2005 yılında Imaad Rahmouni, Akdeniz malzemeleri olan; kırmızı Muranoları mekana ekledi. Bu eklentiler ile rahat ve kendi atmosferini etkileyecek tatta mekan kombinasyonu ortaya çıkarıldı.

Sağlam cephenin ardında, açık teraslı, 30 metre yüksekliğinde devam eden dikey bahçe bulunmaktadır. Bu dikey bahçede, Filipin’ler, Himalaya’lar ve Amazon’lara ait 300 farklı çeşitte ağaç, bitki, ve çalılıklar yer almaktadır. Bu eşsiz peyzaj tasarımı, ”Mur Vegetal” ‘in yaratıcısı ve aynı zamanda Paris’teki Quai Brandly müzesinin cephe tasarımcısı olan, ünlü botanist Patrick Blanc’ a aittir.

Pershinghall, otelden daha fazlasıdır. Özel kutlamaların, toplantıların , davetlerin organize edildiği, sessiz ve eşsiz bir atmosfere sahip bir mekan olan Pershinghall’ a Anree Putman ekibi de el atınca eşsiz iç mimarisi daha da şenlenmiştir.

 

 

 

Abone olarak haberlerimizden anında haberdar olun.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3Ds Max & V-Ray Kursumuz yaklaşıyor!
EN İYİ EĞİTİMLER
DETAYLI BİLGİ VE KAYIT İÇİN TIKLAYIN
3Ds Max & V-Ray Kursumuz yaklaşıyor!
Mimarlar Hangarı Kursları
DETAYLI BİLGİ VE KAYIT İÇİN TIKLAYIN