Seramiksan üç boyutlu tasarım programı SERACAD’i tanıtıyor

0 1.109

Seracad+Egitim+Gunleri

Türk seramik sektörünün önde gelen markalarından Seramiksan, ‘Bayi SeraCAD Eğitim Günleri’ni başlattı. Türkiye genelindeki bayileri kapsayacak eğitim günleri, 2014 kasım ayının ilk haftasında İstanbul’da başladı.

Seramik sektörünün teknoloji ve tasarım konusunda istikrarlı markası Seramiksan, bayilerine verdiği üç boyutlu tasarım eğitimi desteğiyle, yaşam alanlarını güzelleştirmeye devam ediyor.Bu kapsamda ‘Bayi SeraCAD Eğitim Günleri’ kasım ayının ilk haftası İstanbul’da başladı. Türkiye genelindeki tüm Seramiksan bayilerinde devam edecek eğitimler Ege, Marmara ve Karadeniz bölgelerinde başarıyla tamamlandı.

İnternet bağlantısının olduğu her yerden kolayca ulaşılabilen program, kullanıcılara ücretsiz olarak sunuluyor. www.seracad.com adresinden kolayca indirilebilen SeraCAD, web sitesi üzerinden kullanıcılarına yardım dökümanları, eğitim filmleri ve örnek mekan çizimlerine ulaşabilme imkanı da sunuyor. Kullanıcılar ve özellikle mimarlık ve tasarım öğrencileri kısa bir süre içerisinde istedikleri ölçü ve şekillerde kendi özgün mekan tasarımlarını oluşturabiliyor.

Son kullanıcıya yönelik hazırlanan tasarım yazılımı SeraCAD, kullanım kolaylığının yanı sıra ‘tasarım platformu’ olmasıyla da dikkat çekiyor. SeraCAD üyesi diğer kullanıcılar tarafından görülen ve yorumlanabilen tasarımlar, programa ‘tasarım platformu’ işlevi kazandırıyor.

Hızlı, kaliteli ve doğru tasarımlar yapabilmek için tasarlanan SeraCAD, geniş güncel arşivi ve ürün fiyatlandırmasına olanak sağlayan yazılımı ile tasarımcılar ve öğrenciler için bir el kitabı olma özelliği taşıyor.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.