The Game Point Hotel Barbaros – Oyun Eğlence Alanı Tasarımı

0 3.410

Playstatıon 3, Nintendo Wii, Acer Predator ve çok daha fazlası yüksek servis standartlarıyla THE GAME for Big Kids’de bir araya geliyor. Dijital eğlencenin en son olanaklarıyla dolu olan The Game, Point Hotel Barbaros’ta eğlenceyi sevenleri bekliyor…

The Game, “Büyük Çocukları” oyuna davet ediyor

Point Hotel Barbaros, bir ilke imza atarak dünyada ve Türkiye’de başka bir örneği bulunmayan digital oyun ve eğlence merkezi The Game’i ‘büyük çocukların’ hizmetine sundu. 300 kişinin aynı anda oyun oynayabileceği 1.500 m²’lik alana kurulan The Game, içerik ve işletme modeliyle benzersiz bir yapıya sahip. İş dünyasını teknoloji ile sadece iş hayatında değil oyun ve eğlence ortamında da buluşturan The Game, ‘büyük çocukların’ içerisinden çıkmak istemeyecekleri bir oyun merkezi olacak.

DSCF2780

The Game, Sony PlayStation 3, Nintendo Wii ve Acer Predator PC’ler ile en yenilikçi video oyun teknolojilerini Point Hotel Barbaros’un yüksek servis kalitesi ile biraraya getiriyor.

Eve ait bir kavram olarak bilinen video oyunlarının tam tersine sosyal bir kavrama dönüşeceği The Game, 1,5 milyon dolarlık yatırımıyla misafirlerinin video oyunları konusundaki tüm yargılarını ve fikirlerini baştan çizecek kadar iddialı.

Oyun oynamaya var mısınız?

The Game misafirleri ister yarış simülatörlerinde üç boyutlu gözlüklerle hız yapmanın heyecanını yaşayacak, isterlerse dev perdede en sıkı futbol maçlarını oynayacak, isterlerse hareket algılama teknolojisiyle boks, tenis maçları yapabilecek.
Kapalı müzik odalarında bir rock yıldızı gibi hissetmek, underground partilerin en sıkı DJ’i olmak da mümkün; VIP odalarda dev perdeden film izlemek de… Half-Life ya da Quake sahnelerinden fırlamış gibi duran shooter alanında en son FPS oyunlarının ister tek kişi, ister çok oyunculu olarak oynanması imkânı misafirlerin adrenalin seviyesini yükseltecek.

IMG_1849

Oyunlar üyelik sistemi ile oynanabilecek

Otel misafirlerinin dışında üyelik sisteminin geçerli olacağı The Game’e 3 aylık, 6 aylık ve 1 yıllık üye olunabilecek. Bireysel üyeliklerin yanısıra şirketler de kurumsal üyelik fırsatından yararlanabilecek. The Game,üyelerine sunacağı ayrıcalıklar ve etkinliklerin yanısıra yine üyelere özel olarak düzenleyeceği indoor ve outdoor aktiviteleriyle heyecanı sürekli kılacak.

Kurumsal organizasyonların adresi olacak

TheGame, alışılagelmiş kurumsal organizasyonlardan sıkılan ve farklı çözümler arayan şirketler için yepyeni bir alternatif olarak da dikkat çekiyor. Her türlü görüntü ve ses çözümlerini içeren bir altyapıya sahip The Game, oyun ve eğlenceli ortamı ile kurumsal organizasyonlar için stres giderici bir mekan olacak. Şirketlerin kurumsal toplantılar, seminerler, eğitimler ve lansmanlariçin rahatlıkla kullanabileceği The Game’deki sahne ve sunum alanları, dönüşebilen ve esnek kullanım alanlarına sahip izleme modülleri, her türlü etkinliğin kolaylıkla gerçekleşmesine olanak tanıyor.

IMG_1874

Özel parti ve workshoplar da düzenlenebilecek

Arkadaşları ile birikte özel parti vermek ya da belirli sayıda kişiye özel workshop düzenlemek isteyen misafirler, The Game’in özel VIP odalarında bu fırsatı yakalayabilecekler. Minibar, PlayStation, Nintendo konsolları gibi cihazların yer aldığı VIP odalarda isteyen oyun oynayabilir, isteyen de sinema seyredebilir.

Oyun oynamayı bilmeyenler bile kısa sürede fenomene dönüşecek

Digital oyunları hiç bilmeyen ancak öğrenmek isteyenler, The Game’in oyun arşivi ile oyun dünyasına adım atacak. The Game çalışanları, oyun oynamak isteyen kişiye kendisi için en uygun olabilecek oyunu önererek bu oyunla ilgili hikayeyi anlatacak ve oyunun nasıl oynandığını gösterecek. Böylelikle hayatında hiç oyun oynamamış kişiler kısa zamanda oyun bilgi ve becerisini geliştirebilecek.

Point Hotel Barbaros’ta konaklayan misafirler, digital oyun heyecanını odalarında yaşamak isterlerse, The Game’in odalara sağladığı oyun servisinden yararlanabilecekler.

IMG_1876

IMG_2117

IMG_2124

IMG_2132

IMG_2140

 

IMG_2160

IMG_2170

 

 

 

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.