Sanat Eserleriyle Uyuşan İnsanlar Koleksiyonu

Fotoğrafçı Stefan Draschan, sadece sanat eserini değil, sanat eserlerini gözlemleyen insanları görmek için Avrupa'daki müzeleri ziyaret ediyor. People Matching Artworks (sanat eserleriyle uyuşan insanlar) projesinde Draschan, görüntüleri mükemmel bir şekilde sahnelenmiş gibi görünse de, arkasındaki sır, aslında sabır.

0 1.014
Fotoğrafçı Stefan Draschan, sadece sanat eserini değil, sanat eserlerini gözlemleyen insanları görmek için Avrupa’daki müzeleri ziyaret ediyor. People Matching Artworks (sanat eserleriyle uyuşan insanlar) projesinde Draschan, görüntüleri mükemmel bir şekilde sahnelenmiş gibi görünse de, arkasındaki sır, aslında sabır.

Fotoğrafçı çoğunlukla Paris, Viyana ve Berlin’de farklı müzeleri ziyaret etmekten hoşlanıyor; burada ziyaretçilerin bir parça sanatla komik bir şekilde eşleşmesini beklemektedir. Sonuç, insanlar ve karşılaştıkları sanat eserleri arasındaki beklenmedik uyumun bu mizahi ve eşsiz resimleridir. Genellikle sanatla eşleşen kıyafetler var, ancak saç stilleri ve renkleri, hatta sakalları nedeniyle tablolarla eşleşen insanlar da var.

Daha çok fotoğrafa Stefan Draschan sitesinden ulaşabilirsiniz.

 

Kaynak Bored Panda

Abone olarak haberlerimizden anında haberdar olun.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kurs ve etkinliklerimize göz attınız mı?
EN İYİ EĞİTİMLER
Detaylı Bilgi ve Kayıt için tıklayınız
Kurs ve etkinliklerimize göz attınız mı?
Mimarlar Hangarı Kursları
Detaylı Bilgi ve Kayıt için tıklayınız