Philippe Starck İmzalı “yooistanbul” showsuite

0 2.043

yooistanbul-3

Dünyanın en ünlü tasarımcısı Philippe Starck’ın Türkiye’deki ilk tasarım merkezli residans projesi yooistanbul, yeni açılan showsuite’inde projenin ruhunu ve dokusunu hissetmek isteyen misafirlerini bekliyor.

“En önemli stilin özgürlük ve sadelik” olduğuna inanan, ortak yaşam alanları dehası olarak bilinen dünyaca ünlü tasarımcı Philippe Starckyooistanbul için sofistike ve eğlenceli bir mekan tasarladı. Say Yapı ve Yoo işbirliğiyle Ortaköy’de hayata geçirilecek olanyooistanbul’un eğlenceli, sanatsal ve ilham verici showsuite’i, özel etkinlikler için alternatif bir mekan olarak ev sahipliği yapıyor.

Istanbul is Presenting The Kroger Survey NOW!

yooistanbul-1

Sadece doğal malzemelerin kullanıldığı, koltuktan küvete, armatürden aynaya her köşesinde bir Starck dokunuşunun hissedildiği “yooistanbul” projesine ait showsuite’de görkemli tasarımın izleri ve farklı yaşam alanlarından kesitler göze çarpıyor.

Lüks kavramını mimari tasarımda yeniden tanımlayan yooistanbul projesi’nde, stüdyo, tam kat, townhouse, penthouse olarak çeşitli yaşam alternatifleri; Starck tarafından tasarlanmış “Doğa, Klasik, Kültür, Minimal” olmak üzere dört ayrı felsefeye ait stil paletleri ile zenginleşiyor.

yoo hakkında:

Gayrimenkul gurusu John Hitchcox ve ünlü Fransız tasarımcı Philippe Starck tarafından kurulan yoo, dünyanın ilk ve tek global emlak, tasarım yatırım ve pazarlama şirketidir. yoo, 27 ülkede, 57 göz kamaştıran konsept projesi ile lüks konutta en önemli imza olarak kabul görmektedir.

yoo, uluslararası partnerleriyle işbirliği yaparak, Asya, Avustralya, Avrupa, Kuzey ve Güney Amerika ile Ortadoğu’da çok çeşitli ve dikkate değer binalar ve büyük konut projeleri gerçekleştirmiştir. yoo markası beş çekirdek tasarım ekibi tarafından temsil edilmektedir: yoo inspired by Starck, Jade Jagger for Yoo, Kelly Hoppen for Yoo, Wanders&Yoo ve Yoo Design Studio.

yooistanbul-4

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.