Aydınlatma Semineri 2016-1 Mart Ayı Sonunda Gerçekleşecek

0 94

ATMK-seminer-afis-2016-126 Mart – 23 Nisan 2016 tarihlerinde Aydınlatma Eğitim Seminerleri’nin dördüncüsünü gerçekleştirecek olan; Aydınlatma Türk Milli Komitesi 1995 yılından bu yana kuruluş amaçları doğrultusunda, ülkemizde aydınlatma disiplininde çalışan ve sektörde yer alan akademisyenleri, üreticileri, tasarımcıları ve uygulamacıları bir araya getirme görevini üstlenirken, ulusal olduğu kadar uluslararası alanda da yapılan çalışmaları değişik ortamlarda duyurarak ilgilileri ile paylaşmakta ve çeşitli toplantılar gerçekleştirmektedir. Aydınlatma Türk Milli Komitesi’nin amaç ve görevlerinden birisi de Türkiye’de Aydınlatma alanında eğitim faaliyetlerini organize etmek ve yönetmektir. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte hızla büyüme gösteren aydınlatma sektöründeki kişileri ve sektör ile ilgilenenleri bilgilendirmek amacı ile ATMK, 2014 yılında birincisi birincisini düzenlediği seminerlerin dördüncüsünü 26 Mart – 23 Nisan 2016 tarihleri arasında gerçekleştirecektir.

Seminer kapsamında planlanan dersler; konu üzerinde uzmanlaşmış akademisyenler ve sektör uzmanları tarafından verilecektir. Verilecek olan dersler; konuyla ilgilenenler için bir kılavuz olma özelliği taşımaktadır.

Tarih: 26 Mart _23 Nisan 2016

Yer: İstanbul Teknik Üniversitesi,
Taşkışla Binası, Taksim, İstanbul

Eğitmenler:

Prof. Dr. Rengin ÜNVER

Prof. Dr. Sermin ONAYGİL

Prof. Dr. Alpin YENER

Prof. Dr. Mehmet Şener KÜÇÜKDOĞU

Prof. Müjgan Şerefhanoğlu SÖZEN

Doç. Dr. Banu MANAV

Elk. Müh. Dr. Emre ERKİN

Yük. Mim. Nergiz ARİFOĞLU

Elk. Müh. Kevork BENLİOĞLU

Konular:Aydınlatma Tasarımı, Işık ve Görme, Işık Üretimi: Lamba ve Aygıtlar, Aydınlatmada Nicelik, Nitelik ve Standartlar, Enerji Etkin Tasarım ve Doğal Aydınlatma, İç ve Dış Aydınlatma Uygulamaları ve Hesapları

Kayıt ücretinin ATMK üyeleri için 1000 TL diğer katılımcılar için 1.250 TL olduğunu hatırlatalım. Ayrıca katılımcılar bu otuz saatlik seminerin sonunda katılım ve başarı belgesine sahip olacaklar.Katılımcı sayısı sınırlı olduğundan ve kayıtlar başvuru sırasına göre alınacağından; katılmak isteyenlerin acele etmesinde fayda var.

 

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.