GROHE’den yatlara özel koleksiyonlar

0 1.190

ZZH_T27618Z01_000_01

Yatlar için tasarlanan geniş ürün yelpazesi ile GROHE, denizde de evinizdeki konforu sunuyor

GROHE,  tasarım, konfor, fonksiyonellik ve inovasyonu birleştiren ürünleriyle uzmanlığını denizlere de taşıyor. Dünyanın en büyük sıhhi tesisat üreticisi olarak GROHE’nin, yatlar için tasarlanan geniş ürün yelpazesi, en lüks banyo ve spa mekanlarından genel alanlardaki tuvaletlere kadar,  yatlardaki tüm alanlarda kullanılabilen ürünlerden oluşuyor.

Yatlardaki her alana  uygun, farklı zevklere ve bütçelere göre çeşitlendirilen ürünler,  tüm vücudu saran tepe duşlarından, hassas mühendislik ürünü  termostatik bataryalara ve en son teknolojiye sahip fotoselli  bataryalara kadar sayısız çözüm sunuyor.

Yatta spa keyfi GROHE’den

GROHE’nin yat ürünleri, mimar ve tasarımcıların, kullanım kolaylığı ve zengin su deneyimi açısından yattaki her yolcu için rahatlatıcı bir spa yaratmasına imkan veriyor. GROHE duş sistemleri, tümü termostatik bataryalarla uyumlu çeşitli tepe  duşları, el duşları ve yan duşlar ile misafirlerin mükemmel su deneyimini  her yönüyle yaşayabileceği bireysel duş dünyaları yaratıyor. Eşsiz GROHE  DreamSpray™ teknolojisi, suyu el duşunun tüm çıkış noktalarına eşit olarak  dağıtarak hoş ve eşit dağılımlı bir su akışı sunuyor.

GROHE’den uzman çözümler

Denizcilik sektöründe, birçok yolcunun sabah kalkar kalkmaz veya akşam yemeğinden hemen önce, aynı anda duş alması yüzünden su basıncında yaşanan oynamalar sıklıkla yaşanan bir durum. GROHE Termostatik bataryalar,  GROHE TurboStat™ teknolojisi sayesinde, sıcaklık veya basınçtaki oynamalara hızlıca tepki vererek bunları anında ve  otomatik olarak dengeliyor. İster sıva üstü olsun isterse ankastre, 38 derecedeki SafeStop butonu ve GROHE CoolTouch™  her zaman maksimum sıcaklıkları sınırlamak için elinizin altında.

Sıcak-soğuk suyu karıştırarak önceden belirlenen sıcaklığa getiren Grohtherm Micro ise genel kullanım alanlarındaki tuvaletleri mükemmel şekilde tamamlıyor. Bu durum, tek bir butona basılarak çalıştırılan Eurodisc SC gibi klasik zaman  ayarlı bataryalar ve Europlus E gibi fotoselli bataryaların yanı sıra geleneksel iki kumandalı bataryalar ve tek kumandalı  armatürler için de geçerli. Lejyoner hastalığının önlenmesi için termal dezenfeksiyon da kolay ve güvenilir şekilde kullanılabiliyor. Grohtherm Micro ayrıca soğuk suyun kesilmesi halinde, Grohtherm Micro otomatik olarak su akışını durdurarak yanmaya karşı koruma sağlıyor.

Denizde hijyen en önemli öncelik

Denizdeyken bakterilerinin yayılmasını kontrol altında tutmak, açık denizde seyreden gemiler için kritik bir gereksinimdir.  “Sonu gelmeyen sallantılar” yaşandığında, tasarımcılar ve planlamacıların da hijyen konusuna özellikle düşünmesi  gerekir. Bu durum, özellikle de geminin genel alanlarındaki tuvaletler için geçerlidir.

Dokunmaya gerek duyulmadan çalıştırılabilen fotoselli elektronik kontrol, lavaboda rahat kullanım ve optimum hijyen sağlar. Su akışı, eller bataryaya yaklaşır yaklaşmaz başlar,daha sonra yine otomatik olarak durur.

GROHE ISH 2013

 

Grohtherm+2000+New

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.