Bölme Duvar Sistemleri ve Kullanıldığı Alanlar – PARTITIONING WALL SYSTEMS

0 214

Abone olarak haberlerimizden anında haberdar olun.

imgres1Geleneksel duvar sistemlerine göre daha ekonomik ve kalitelidir. Alüminyum konstrüksiyonu sayesinde binanıza yük getirmez. Mükemmel ısı ve ses izolasyonu sağlar.

Hijyeniktir, panel ve cam yüzeyler silinebilir. İstenildiğinde yeri değiştirilebilir, montajı hızlı ve kolaydır. Ek maliyet getrmez. Elektrik ve haberleşme kablolarının geçişine imkan verir. yapılarınızın işlevsel bütünlüğünü sağalr, estetiğini arttırır.

HAREKETLİ BÖLME DUVAR SİSTEMLERİ

Konferans salonları, toplantı odaları, restaurantlarda çağdaş ve ekonomik çözüm olarak hareketli duvar sistemleri kullanılmaktadır. Sistemde; kalite ve kullanım kolaylığı yüksek standartlardadır. Mekanik ve otomatik seçenekleri vardır. Salonların verimli kullanılmasına imkan verdiği için ekonomik katkı sağlar. Isı ve ses yalıtımlı olup, akustik niteliğe sahiptir.

SEPERATÖR SİSTEMLERİ

SEPERATÖR sistemler; alüminyum konstrüksiyonlardan üretilmektedir. Sistem kalınlığı 70mm veya 100mm olabilmektedir. Günümüz çalışma ortamlarında ofis içi iletişimin kolaylığı ve görselliği ön planda tutulduğu için, bankalar, resmi kurumlar ve şirket merkezleri tarafından özellikle tercih edilmektedir.

 

sermimar.net

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.