Modern Bir Kedi Ağacı: Neko

Japon tasarımcı Yoh Komiyama ve RINN işbirliğiyle tasarlanan Neko kedi ağacı modernist mimari bir heykelin oluşumunu tekrar gözden geçirip yeniden tasarladı. Doğal ahşapla kaplı dikey yönlendirilmiş bu parça kedileriniz için özel bir alan sunar; çevresi ile sorunsuz uyum sağlayan dekoratif bir iç obje olarak hizmet eder.

0 1.766
Japon tasarımcı Yoh Komiyama ve RINN işbirliğiyle tasarlanan Neko kedi ağacı modernist mimari bir heykelin oluşumunu tekrar gözden geçirip yeniden tasarladı.

Doğal ahşapla kaplı dikey yönlendirilmiş bu parça kedileriniz için özel bir alan sunar; çevresi ile sorunsuz uyum sağlayan dekoratif bir iç obje olarak hizmet eder. Her bir silindirik direk arasındaki boşluklar, kediyi görebilmenizi sağlar ve böylece hem kedi hem de insanın karşılıklı varlığını iletir, ikisi arasında büyük bir yakınlık için çarpıcı bir bağlantı sağlar. Taban için kullanılan Yunan mermeri, kedinin vücut ısısını daha etkili bir şekilde düzenlemesine yardımcı olur, aynı zamanda ağacı dengelemek için düşük bir ağırlık merkezi sağlar. Malzemelere gelince, doğanın ahşap malzemeleri ile batının taş malzemeleri arasında kültürel birleşmeyi ifade ederken tasarım ve işlevsel değer sunar.Kaynak Yoh Komiyama

Abone olarak haberlerimizden anında haberdar olun.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kurs ve etkinliklerimize göz attınız mı?
EN İYİ EĞİTİMLER
Detaylı Bilgi ve Kayıt için tıklayınız
Kurs ve etkinliklerimize göz attınız mı?
Mimarlar Hangarı Kursları
Detaylı Bilgi ve Kayıt için tıklayınız