En Farklı Duvar Kaplama Modelleri ve Avantajları

0 3.164

europanel

Duvarlar; evleri, ofisleri ve hatta tüm mekanları diğerlerinden farklı kılmak için en önemli etkenlerden biri olarak öne çıkıyor. Değişen mimari anlayışlar beraberinde birçok yeniliği getirse de, bu anlayış insanları taşın büyüsünden koparamadı.

Tam da bu noktada farklılaşmak için çeşitliliğin çok ve ulaşılabilir olması gerekiyor. EuroPanel‘in sunduğu kaliteli ve farklı çeşit skalası mimarlar ve iç mimarlar büyük bir fırsat oluşturuyor. Ayrıca tüm mimarlar için EuroPanel’in web sitesinden Ürünler bölümünden üç boyutlu görselleştirmelerinizde kullanmak üzere kaplama çeşitlerini indirebilirsiniz.

EuroPanel, duvar taşlarının avantajlarını ise şöyle anlatıyor:

 • Görüntüsü ve dokusuyla doğal taş, eksitme tuğla, brüt beton, ahşap efekti verir ve doğal ürünlerin uygulamalarının dezavantajlarını ortadan kaldırır.
 • Sıvası bitmiş tüm yüzeylere uygulanabilir, boya ve izolasyon gibi ekstra maliyetleri ortadan kaldırır, ayrıca su ve nemden etkilenmez.
 • Doğal taş uygulamalarında sıklıkla meydan gelen, taşın yüzeyinde bar oluşumu, bölgesel kopma ve parçalanma gibi olumsuz durumları ortadan kaldırır.
 • Dekoratif duvar panelleri, istenilen her yüzeye kolayca monte edilebilir, statiği hiçbir şekilde etkilemez ve kullanıldığı cepheye ekstra bir yük bindirmez.
 • Temizlenmesi kolaydır, yıkanabilir, silinebilir. Kesinlikle solma meydana gelmez.
 • Derzlerinde (birleşim yerlerinde) yapısında taş tozu ihtiva eden özel ithal mastik dolgusu kullanıldığı için, panellerde desen takipsizliği değil bütünlük söz konusudur.
 • Uygulandığı yüzeylere vida delikleri dışınnda hiçbir zarar vermez, inşaat kirliliği (kum, çimento vb.) ortaya çıkmaz, çevreye zarar vermez.
 • Dübel ve vida yardımı ile çok kısa zamanda montaj yapılarak özellikle otel, spa merkezi, kafe, restoran, mağaza gibi ticari işletmelerde dekorasyon değişikliği gerektiren mekanlar için zamandan tasarruf sağlanayan pratik ve etkileyici bir çözümdür.
 • Duvar panelleri delinebilir ve kesilebilir, üzerine dekoratif amaçlı herhangi bir materyal veya tv/raf üniteleri sabitlenebilir.
 • Profillerden sütun ve kemer oluşturulup, istenilen yerlerde gerek ara bölme duvarlar gerekse şömine, tonoz gibi uygulamalarda duvar paneli uygulaması gerçekleştirilebilir.
 • Tavan gibi taş kaplamalarının çok riskli ve maliyetli olduğu yüzeylerde, ya doğrudan tavana monte şeklinde ya da tavana monte edilecek bükümlü profiller üzerine kavis verilerek montajı mümkündür.
 • Hafif oluşundan dolayı portatif stantlara monte edilebilir.
Duvar Kaplama Çeşit ve Modellerini Görmek için tıklayınız

Ürünler hakkında daha fazla bilgi almak için EuroPanel’in geniş kapsamlı web sitesini ziyaret edebilirsiniz:  DuvarKaplama.com, DuvariniGiydir.com, DuvarPanelleri.com

EuroPanel ile iletişime geçip daha fazla bilgi veya fiyat bilgisi alabilirsiniz.

EuroPanel İletişim:

Kağıthane cad. No:110/B
Çağlayan / Kağıthane / İstanbul

444 3 962
bilgi@europanel.com.tr

Facebook Sayfası: https://www.facebook.com/duvarinigiydir

Twitter Sayfası: https://twitter.com/duvarinigiydir

 

Ekran Resmi 2015-09-18 11.11.02

Ekran Resmi 2015-09-18 11.12.18

Ekran Resmi 2015-09-18 11.07.58

Ekran Resmi 2015-09-18 11.08.31

Ekran Resmi 2015-09-18 11.09.44

Abone olarak haberlerimizden anında haberdar olun.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Workshop: İç Mekan Tasarımında Kumaşlar
EN İYİ EĞİTİMLER
Detaylı Bilgi ve Kayıt için tıklayınız
Workshop:
İç Mekan Tasarımında Kumaşlar
Mimarlar Hangarı Kursları
Detaylı Bilgi ve Kayıt için tıklayınız