Viko Pro Dimmer Serisi

0 1.481

RENKLI-CAM_SYH

Dünyada doğal kaynaklar hızla tükeniyor ve çevre kirliliği her geçen gün artıyor. Gelecek kuşaklara daha yaşanabilir bir dünya bırakmak ise hepimizin ortak sorumluluğu. Elektrik anahtarı ve priz sektörünün lideri VİKO, enerji tasarrufunun her geçen gün daha da önemli hale geldiği günümüzde lambaların ihtiyaç duyulduğu seviyede aydınlatma yapmasını sağlayan Pro Dimmer Serisi ile hem teknolojik bir çözüm sunuyor hem de mekanlara konfor getiriyor.

 

VİKO, şimdi herkesi konforlu bir yaşam için enerji verimliliğini ön planda tutan çevreye duyarlı ve inovatif elektronik ürünlerle tanıştırıyor. Avrupa standartlarına uygun olarak Türkiye’de tasarlanan ve üretilen VİKO Pro Dimmer Serisi, konfor ve güvenliği bir arada sunuyor. VİKO Pro Dimmer Serisi ile tüm mekanlarda ışığın seviyesini dilediğiniz gibi ayarlamak size kalıyor. İstenildiğinde loş bir ortam yaratılabilirken istenildiğinde tüm ışıkların  seviyesi artırılarak maksimum aydınlık elde edilebiliyor. Aşırı yük ve kısa devre koruma özelliği ile birlikte tesisat ve aydınlatma kaynaklı hatalara karşı üstün koruma sağlayan VİKO Pro Dimmer Serisi’nde 4 farklı model bulunuyor. Seri, Push On-Off özelliği sayesinde tek tuşla açma-kapama kolaylığı ve kendinden Veavien özelliği ile dikkat çekiyor. Yük tanıma özelliği ile de tüm dim edilebilir lamba türleriyle uyum sağlanabiliyor.

 

VİKO Pro Dimmer Serisi; masif ahşap, cam, corian ve doğal çerçevelerle kombinlenerek dekorasyonunuza da farklı bir hava getiriyor.

Dimmer_CAM_2

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.