GROHE SPA® F-digital Deluxe artık Bluetooth özelliğine sahip

0 822

9 GROHE SPA F-digital Deluxe

Teknik güncelleme ile ev spa fonksiyonlarının kontrolü daha da esnek hale geliyor.

Artık Bluetooth teknolojisi ile donatılan GROHE SPA® F-digital Deluxe koleksiyonu, günümüzün modern banyolarında en son teknolojiye sahip duş ve spa deneyimini sunuyor. Bu fonksiyonel güncelleme sayesinde GROHE SPA® uygulamasını çalıştıran geniş yelpazeye yayılmış iOS veya Android tabanlı mobil cihazlar artık koleksiyonun ışık, ses ve buhar modüllerini kontrol etmekte kullanılabiliyor. Bluetooth teknolojisinin kullanımı ile GROHE ev spasının sunduğu olağanüstü keyfe ulaşmak daha da kolay hale geliyor

Kroger Gift Cards A New Initiative To Save Some Bucks For Customers

ZZH_T27618Z01_000_01.

 

GROHE SPA® F-digital Deluxe modülleri, duş deneyimine değer katarken kişiselleştirilmiş bir spa ortamı da yaratıyor. Renk terapisi sunan ışıklandırmadan sakinleştirici ve rahatlatıcı buhara ve kullanıcının en sevdiği ezgilerin çalınmasına kadar, GROHE SPA® F-digital Deluxe modülleri geleneksel duşu kişisel bir sağlık vahasına dönüştürüyor. GROHE SPA® F-digital Deluxe kurulumlarını kullananların Bluetooth teknolojisinden de faydalanabilmesi, Android akıllı telefon, iPod touch, iPhone, iPad ve iPad mini’yi kullanarak tüm fonksiyonları kontrol edebilmeleri anlamına geliyor. Ağustos ayında satışa çıkan yeni Bluetooth birimi, kolaylıkla geliştirilebiliyor. Mevcut dijital kontrol paneline takıldıktan sonra kullanıcılara tüm katma değerli duş fonksiyonlarının kontrol edilmesinde eksiksiz özgürlük sağlıyor.

12 GROHE SPA F-digital Deluxe

Yeni Bluetooth fonksiyonelliğini kullanmaya yönelik teknik gereksinimler, Bluetooth ünitesi, 2.0 Bluetooth Baz Ünite Kutusu ve GROHE SPA® uygulamasını çalıştıran bir Bluetooth özellikli cihazdan oluşuyor. Bir reset düğmesi ve durum göstergesi bulunan duvara monte Bluetooth ünitesi, kablosuz Bluetooth bağlantısının kopması halinde bir güvenli kapatma düğmesine de sahip. Cihaz 10 metre sinyal çekme mesafesine sahip. 2.0 Bluetooth Baz Ünite Kutusu tüm fonksiyonları bir araya getiriyor. Işık, ses ve buhar modüllerinin yanı sıra güç kaynağı ve veri iletişimi için bağlantılar sunan kontrol ünitesi duşa istenen tüm uygulamaların yerleştirilmesine imkan veriyor.

Logo_Iconic Awards_Product_Best of Best

İkonik tasarım

Ayrıca, GROHE SPA® F-digital Deluxe Koleksiyonu sadece teknolojisi ile de ön plana çıkmıyor: Alman Tasarım Konseyi’nin ünlü “2014 İkonik Ödülleri – En İyinin İyisi” ödülünü de kazandı. Artık Bluetooth özellikli olan GROHE SPA® F-digital Deluxe Koleksiyonu kullanıcılara kendi ev spa deneyimlerini kişiselleştirmekte daha da fazla özgürlük ve esneklik sağlıyor.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.