Etkinlik Tanıtımı

İç mekan tasarımında kumaş seçimi yaparken trendlere ve konsepte önem veriyorsunuz; peki seçtiğiniz kumaşları gerçekten tanıyor musunuz?

İç mekan tasarımında trendlerin ve konseptin göz önünde bulundurulmasına ek olarak, esas fark yaratacak kriter, kumaşları  tanımak ve bu doğrultuda seçim yapmaktan geçmektedir. Bu workshopta, iç mekan kumaşlarında kullanılan doğal ve sentetik liflerden başlayarak, dokuma ve örme kumaş üretim yöntemleri ile kumaş boya ve baskı çeşitlerinden bahsedilecek, bazı ev tekstili kumaşları incelenecektir.

Workshop sonunda katılımcılar, iç mekan tasarımı için kumaş seçerken daha yüksek farkındalığa sahip olup daha doğru seçimler yapabileceklerdir. Modaya ve tekstile ilgi duyan tüm katılımcılara açıktır.

***

Etkinlik Adı: “Workshop: İç Mekan Tasarımında Kumaşlar”

Mekan Bilgisi: Ren Sourcing

Etkinlik Tarihleri:
15 Aralık (Cumartesi Günü) Saat: 10:30 – 13:30 (YER DOLMUŞTUR)
19 Aralık (Çarşamba Günü) Saat: 19:00 – 22:00

NOT: İki etkinlik birbirinden bağımsız aynı eğitimdir. İki eğitimden birine katılabilirsiniz. Kontenjan sınırlı olduğundan katılacağınız günü formda belirmeniz gerekmektedir.

Kontenjan: 12 + 12 kişi
Bilet Fiyatı: 200 TL

ULAŞIM: Ren Sourcing / Kemankeş Kara Mustafa Paşa Mahallesi, Mumhane
Caddesi, No: 6, Atilla İşhanı, Kat: 3, Daire: 5, Karaköy, Beyoğlu, İstanbul

Kural: Zamanında gelinmesi önemlidir.

Katılım belgesi verilecektir.

Eğitmen Sibel Ege Hakkında:

E-Posta: sibelege@rensourcing.com

2003 yılında İTÜ Tekstil Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra Gap ve VSP gibi yerel ve uluslararası firmalarda; merchandising, satınalma, sourcing operasyonlarını yürütüp yöneticilik yapmıştır. Kumaş, tekstil konfeksiyon, deri konfeksiyon ve aksesuar koleksiyonları üzerinde çalışmalarını sürdürmüştür.

2008 – 2009 yıllarında Koç Üniversitesi’nde aldığı MBA Turquality Yönetici Geliştirme eğitiminden sonra, 2010’da kendi girişimi Ren Sourcing’i kurmuştur. Avrupalı ve Uzakdoğulu kumaş firmalarıyla iş birliği yaparak Türkiye’deki ünlü markalara ve tasarımcılara servis vermektedir. Avrupalı markaların ihtiyaçlarına yönelikolarak Türkiye’den giyim ve aksesuar tedarik desteği sağlamaktadır. 2017’de UAL London College of Fashion’da Fashion Buying & Merchandising eğitimi almıştır.

Tekstil ve moda dünyasına ilgi duyan kişilerle tecrübelerini ve bilgilerini paylaşmak, her zaman hedefleri arasında olmuştur. 2015’te Faruk Saraç Meslek Yüksek Okulu’nda kumaş ve tekstil konularında ders vermeye başlamıştır.

2016’da Vakko Esmod’la birlikte organize etmeye başladığı kumaş ve tekstil içerikli diploma, sertifika ve kurumsal eğitim programlarına, Türkçe ve İngilizce dillerinde devam etmektedir. 2017’de Fransız moda ve lüks okulu olan IFA Paris’te, MBA Fashion Business programında “Sourcing and Supply Chain Issues” ve “Materials, Production and Quality” derslerini vermeye başlamıştır ve iş birlikleri devam etmektedir. Ren Sourcing çatısı altında bağımsız workshoplar ve eğitimler düzenlemektedir. Talepler doğrultusunda kişiye özel moda ve tekstil eğitimi içerikleri sunmaktadır.

Yerli tekstil firmalarına trend ve organizasyonel dizayn konularında danışmanlık hizmeti vermektedir.

– HEMEN KAYIT OLUN –

Havale / EFT veya Kredi Kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Havale / EFT ile ödeme yapmak için aşağıdaki formu doldurmanız, kredi kartı ile ödeme yapmak için ise formun altında yer alan “Kredi Kartı Ödemesi ile Kayıt” butonunu tıklamanız gerekmektedir.

[fc id=’14’][/fc]