İç Mimarlık Dergisi
Mimarlık, Tasarım Haber Platformu

Revit Eğitim Kampı Katılım Koşulları ve Ulaşım

Herkese açıktır.
Etkinlik, programa yeni başlayanlara ve orta seviye altındakilere hitap etmektedir.

Dersler: Revit
Süre: 6 Gün Yoğunlaştırılmış Orta Üst Seviye Program
Tarih: 11 – 26 Şubat 2017 | Hafta Sonları (Cumartesi – Pazar)
Saatler: 11:00 – 17:00
Yer: Doğuş Üniversitesi Kampüsü | İstanbul
Eğitmen: Ufuk Aydın
Ücret: 1250 TL

Katılımcılara katılım sertifikası verilecektir.

Mimarların büyük bir ihtiyacı haline gelen ve sektörde daha sık kullanılmaya başlanan REVİT, AutoCAD’in bir sonraki nesil daha kapsamlı programıdır. RevitKAMP‘da kısa sürede orta üst seviye eğitime tabi tutularak, uzmanların belirlediği en kısa sürede katılımcıları maksimum kabiliyete ulaştırabilmek ve katılımcıların mevcut ders programdaki tüm bilgileri öğreterek etkinliği başarıyla tamamlamasını amaçlamaktadır.

1- Etkinlik tüm herkese açıktır.

2- Etkinlik alanına kimliğiniz ile gelmelisiniz. Girişte bilgileriniz kontrol edildikten sonra girmeniz mümkündür.

3- Etkinlik sınıfı içerisine misafir sokamazsınız.

4- Etkinliğe kendi bilgisayarınız ile gelmelisiniz.

5- Ücretler etkinlik iptal olmadığı müddetçe geri talep edilemez ve geri ödenmez. Fakat hakkınızı başkasına devredebilirsiniz. Bunun için hakkınızı devrettiğiniz kişinin bilgilerini bize ulaştırmanız gerekmektedir.

6- Lisanslı veya öğrenci lisanslı program kullanmanızı tavsiye ederiz. Aksi taktirde doğabilecek sorunlardan icmimarlikdergisi.com ve ekibi sorumlu değildir.

7- Etkinlik saati, koşulları, günleri vb konularda icmimarlikdergisi.com değişiklik hakkına sahiptir. Bu tür değişikliklerde icmimarlikdergisi.com şahsınıza haber verecektir. Eğer programda ciddi bir değişiklik olursa ve ücretinizin geri ödenmesini talep ederseniz bu konuda talebiniz değerlendirilecektir. Bu husus, ertelenmiş etkinliğin başlangıç tarihinin mevcut etkinlik gününün başlangıç tarihinden 30 gün sonrasına ertelenmiş olması ile geçerli olacaktır.

8- Eğitim süresince en iyi verimi almak için dersleri kaçırmamanız ve dersleri iyi takip etmeniz gerekmektedir. Kişisel sorunlarınızdan kaynaklanan eğitim sorunlarınızdan ve yaşanacak problemlerden icmimarlikdergisi.com ve ekibi sorumlu değildir.

9- Eğitim süresince, eğitiminizde aksaklık olmaması için bilgisayar sisteminizin eğitimi verilecek programları çalıştırma kararlılığından emin olunuz.

10- Eğitimde verilecek programların bilgisayarınızda kurulu olduğundan emin olunuz.

11- Uyarılara rağmen dersin işleyişini bozacak hareketlerde, konuşmalarda vb faaliyetlerde bulunma durumunda dersten çıkartılabilir, eğitiminiz ücret geri iade edilmeksizin sonlandırılabilir.

12- Eğitim kampları ders programının erken tamamlaması ya da uzaması doğrultusunda eğitim süresini uzatılabilir ya da erken bitirilebilir.

13- Herhangi bir durumda ücretin geri ödeme durumu hasıl olursa en geç 10 iş günü içerisinde tarafınıza yapılacaktır.

14- Derslerde video çekmek kesinlikle yasaktır. Zorluk çıkaranların ücreti geri ödenmeksizin ders alma hakkı iptal edilebilir.

15- icmimarlikdergisi.com katılım koşullarını güncelleme, ekleme yapma veya madde çıkarma hakkına sahiptir. Koşullardaki ve etkinlikteki değişiklikleri takip etmek sizin sorumluluğunuzdadır.

ULAŞIM BİLGİLERİ

ULAŞIM

ULAŞIM BİLGİLERİ

Metro, metrobüs, otobüs, minibüs gibi toplu taşıt araçları ile ulaşım son derece kolaydır.

Metro ile gelecekler için:

Acıbadem metro durağının 3 nolu çıkışından çıkıp doğuş üniversitesine ulaşabilirsiniz.

Metrobüs ile gelecekler için:

Anadolu yakası Uzunçayır durağından inip;

Metroya binip Acıbadem durağında inin. 3 nolu çıkış kapısından çıkın.

Kadıköy istikametindeki Minibüse – otobüse binip Emeksitesi / Acıbadem durağında inin. Alt metro geçişinden karşıya geçip üniversiteye ulaşabilirsiniz.

Avrupa yakasından vapur ile gelecekler için:

Kadıköy vapurundan indikten sonra metro, otobüs veya minibüse bindikten sonra Acıbadem durağında inin.