Genel Katılım Koşulları

İç Mimarlık Dergisi, katılacağınız eğitimlerde en iyi verimi almanız için elinden gelen en iyi hizmeti sunmaya gayret ediyor. Bu konuda eğitmenleri özenle seçerek herkesin hakkını korumaya özen gösteriyor.

ETKİNLİK KATILIM KOŞULLARI AŞAĞIDAKİ GİBİDİR

Etkinliğe katılarak aşağıdaki tüm maddeleri kabul etmiş sayılırsınız.

İşbu sözleşme bir taraftan “katılımcı” diğer taraftan “icmimarlikdergisi.com” arasında kayıt formunun doldurulması ile geçerlilik kazanmıştır.

1- Etkinlik tüm herkese açıktır.

2- Eğitim etkinliklerimiz online olarak gerçekleştirilmektedir.

3- Eğitim öncesinde iletişim kanallarının nasıl sağlanacağı hakkında size bilgi verilecektir.

4- Eğitim öncesi ve süresi boyunca icmimarlikdergisi.com ‘un belirlemiş olduğu iletişim kanallarını herhangi bir duyuruyu kaçırmamak için aktif olarak takip etmenizi önemle tavsiye ederiz.

5- Ücretler etkinlik iptal olmadığı müddetçe geri talep edilemez ve geri ödenmez. Fakat hakkınızı başkasına devredebilirsiniz. Bunun için hakkınızı devrettiğiniz kişinin bilgilerini bize ulaştırmanız gerekmektedir.

6- Kullandığınız programların lisanslı olup olmadığı konusunda sizleri denetlemeyiz. Fakat lisanslı veya öğrenci lisanslı program kullanmanızı tavsiye ederiz. Aksi taktirde maddi manevi doğabilecek sorunlardan icmimarlikdergisi.com ve ekibi sorumlu değildir.  (Bilgisayar destekli etkinlikler için geçerlidir)

7- Etkinlik saati, koşulları, eğitmeni, günleri vb konularda icmimarlikdergisi.com değişiklik yapma hakkına sahiptir.

8- Olası tarih değişikliklerinde icmimarlikdergisi.com size haber verecektir. Ertelenmiş etkinliğin başlangıç tarihinin mevcut etkinlik gününün başlangıç tarihinden 32 gün ve üzeri sayıda sonrasına ertelenmiş olması durumunda talebiniz üzere ücretiniz geri iade edilir.

9- Eğitim süresince en iyi verimi almak için dersleri kaçırmamanız ve dersleri iyi takip etmeniz gerekmektedir. Kişisel sorunlarınızdan kaynaklanan problemlerden icmimarlikdergisi.com, ekibi ve eğitmen sorumlu değildir.

10- Eğitim süresince, eğitiminizde aksaklık olmaması için bilgisayar sisteminizin eğitimi verilecek programları çalıştırma kararlılığından emin olunuz. Bu tür konularda icmimarlikdergisi.com ekibi ve eğitmen yaşanan problem ile ilgili yardımcı olmak zorunda değildir. (Bilgisayar destekli etkinlikler için geçerlidir)

11- Eğitimde verilecek programların bilgisayarınızda kurulu olduğundan emin olunuz. (Bilgisayar destekli etkinlikler için geçerlidir)

12- Uyarılara rağmen dersin işleyişini bozacak hareketlerde, konuşmalarda vb faaliyetlerde bulunmanız durumunda dersten çıkartılabilir, eğitiminiz ücret geri iade edilmeksizin sonlandırılabilecektir.

13- Etkinlik programının erken tamamlanması durumunda etkinlik hedef tarihten erken bitirilebilir ya da etkinlik programının yetişmemesi durumunda süre uzatılabilecektir.

14- Derslerde video çekimi kesinlikle yasaktır.

15- Etkinliklere yeterli katılım olmaması durumunda etkinlikler iptal edilir. Etkinlik başlangıç gününe son 2 gün kala yeterli katılım olmaması durumunda etkinliğin iptali hakkında tarafınıza bilgi verilir. Bu koşulda ödemiş olduğunuz tutarın tamamı en geç 1 hafta içerisinde tarafınıza ödenir.

16- icmimarlikdergisi.com etkinliklerini ücretleri geri iade etme koşulu ile iptal etme hakkına sahiptir.

17- icmimarlikdergisi.com katılım koşullarını güncelleme, ekleme yapma veya madde çıkarma hakkına sahiptir. Katılım koşullarındaki ve etkinlikteki değişiklikleri takip etmek sizin sorumluluğunuzdadır. Tüm güncel gelişmeler etkinlik sayfalarında güncel olarak paylaşılmaktadır.

18- Formu doldururken katılım koşullarını kabul ettiğiniz her eğitim için yukarıdaki şartları kabul ettiğinizi ve bu maddelere uyacağınızı beyan ve taahhüt edersiniz.

19- Bu sözleşme ile ilgili çıkan ihtilaflarda İstanbul Anadolu Mahkemeleri yetkilidir.