Genel Katılım Koşulları

İç Mimarlık Dergisi, katılacağınız eğitimlerde en iyi verimi almanız için elinden gelen en iyi hizmeti sunmaya gayret ediyor. Bu konuda eğitmenleri özenle seçerek herkesin hakkını korumaya özen gösteriyor.

ETKİNLİK KATILIM KOŞULLARI AŞAĞIDAKİ GİBİDİR

Etkinliğe katılarak aşağıdaki tüm maddeleri kabul etmiş sayılırsınız.

İşbu sözleşme bir taraftan “katılımcı” diğer taraftan “icmimarlikdergisi.com” arasında kayıt formunun doldurulması ile geçerlilik kazanmıştır.

1- Etkinlik tüm herkese açıktır.

2- İlk gün etkinlik alanına kimliğiniz ile gelmelisiniz.

3- Etkinlik alanı içerisine misafir sokamazsınız.

4- Etkinliğe kendi bilgisayarınız ile gelmelisiniz.(Bilgisayar destekli etkinlikler için geçerlidir)

5- Ücretler etkinlik iptal olmadığı müddetçe geri talep edilemez ve geri ödenmez. Fakat hakkınızı başkasına devredebilirsiniz. Bunun için hakkınızı devrettiğiniz kişinin bilgilerini bize ulaştırmanız gerekmektedir.

6- Kullandığınız programların lisanslı olup olmadığı konusunda sizleri denetlemeyiz. Fakat lisanslı veya öğrenci lisanslı program kullanmanızı tavsiye ederiz. Aksi taktirde maddi manevi doğabilecek sorunlardan icmimarlikdergisi.com ve ekibi sorumlu değildir. (Bilgisayar destekli etkinlikler için geçerlidir)

7- Etkinlik saati, koşulları, eğitmeni, günleri vb konularda icmimarlikdergisi.com değişiklik yapma hakkına sahiptir.

8- Olası tarih değişikliklerinde icmimarlikdergisi.com size haber verecektir. Ertelenmiş etkinliğin başlangıç tarihinin mevcut etkinlik gününün başlangıç tarihinden 30 gün sonrasına ertelenmiş olması durumunda talebiniz üzere ücretiniz geri ödenir.

9- Eğitim süresince en iyi verimi almak için dersleri kaçırmamanız ve dersleri iyi takip etmeniz gerekmektedir. Kişisel sorunlarınızdan kaynaklanan problemlerden icmimarlikdergisi.com, ekibi ve eğitmen sorumlu değildir.

9- Eğitim süresince, eğitiminizde aksaklık olmaması için bilgisayar sisteminizin eğitimi verilecek programları çalıştırma kararlılığından emin olunuz. Bu tür konularda icmimarlikdergisi.com ekibi ve eğitmen yaşanan problem ile ilgili yardımcı olmak zorunda değildir. (Bilgisayar destekli etkinlikler için geçerlidir)

10- Eğitimde verilecek programların bilgisayarınızda kurulu olduğundan emin olunuz. (Bilgisayar destekli etkinlikler için geçerlidir)

11- Uyarılara rağmen dersin işleyişini bozacak hareketlerde, konuşmalarda vb faaliyetlerde bulunma durumunda dersten çıkartılabilir, eğitiminiz ücret geri iade edilmeksizin sonlandırılabilir.

12- icmimarlikdergisi.com, ders programının erken tamamlaması ya da uzaması durumunda eğitim süresini uzatılabilir ya da kısaltabilir.

13- Derslerde video çekmek kesinlikle yasaktır. Zorluk çıkartanların ücreti geri ödenmeksizin ders alma hakkı iptal edilecektir.

14- icmimarlikdergisi.com katılım koşullarını güncelleme, ekleme yapma veya madde çıkarma hakkına sahiptir. Katılım koşullardaki ve etkinlikteki değişiklikleri takip etmek sizin sorumluluğunuzdadır.

15- Formu doldurup ödemesini yaptığınız her eğitim için yukarıdaki şartları kabul ettiğinizi ve bu maddelere uyacağınızı beyan ve taahhüt edersiniz.

16- Bu sözleşme ile ilgili çıkan ihtilaflarda İstanbul Anadolu Mahkemeleri yetkilidir.

Revit Kursu indirimli kayıt için son günler!
EN İYİ EĞİTİMLER
DETAYLI BİLGİ ve KAYIT
Revit Kursu için indirimli kayıt fırsatı!
Mimarlar Hangarı Kursları
Detaylı Bilgi ve Kayıt için tıklayınız